O NAS

 

Osnovna dejavnost družbe Alterna distribucije d.o.o. je distribucija računalniške in z njo povezane informacijske opreme, za zagotavljanje kakovostne, napredne in varne informacijske podpore pri uporabnikih. Poslujemo izključno preko svojih poslovnih partnerjev.

 

Smo strateško usmerjeno podjetje z fleksibilno ekipo, ki se nenehno izobražuje in sledi spremljanju trendov, tako na domačem trgu kot tudi na svetovni ravni. Z uspešno strategijo poslovanja, ki temelji na zanesljivosti, odzivnosti in osredotočenost na dejavnosti, ki ustvarjajo vrednost za naše stranke, smo si v očeh kupcev ustvarili dobro ime.

 

KJE SMO?

 

Litostrojska cesta 56, 1000 Ljubljana

 

 

 

 

 

SPLOŠNE INFORMACIJE

 

Pravna oblika       družba z omejeno odgovornostjo
Sedež:      Litostrojska cesta 56 , Ljubljana
Registracijska št. sodišča:             št. vložka: 2011/10427Ljubljana
Matična številka: 3932966
Osnovni kapital:  7.500 EUR
Direktor:  Nina Krajnc
Transakcijski račun:  33000-0006412273 ADDIKO BANK d.d.
  SI56 3000 0001 3039 261 SBERBANKA d.d.
Davčna št.:   SI90394780
Tel:    386-1-5202-800
Internet domača stran:         https://www.alterna.si
Delovni čas: 8.00 do 16.00 (ponedeljek –petek)
   

 

KONTAKT ZAPOSLENI

 

  Naziv v podjetju Telefon E-mail
       

Vodstvo

     
Nina Krajnc Izvršna direktorica 00386 (0)1 5202 816 nina.krajnc@alterna.si
Marko Kuralt Finančni direktor 00386 (0)1 5202 812 marko.kuralt@alterna.si
       

Računovodstvo

     
Marjeta Koprivec Računovodkinja 00386 (0)1 5202 816 marjeta.koprivec@alterna.si
       

IBM hardware program

     
Anže Šenk Vodja programa IBM, EATON, LENOVO DCG 00386 (0)1 5202 820 anze.senk@alterna.si
Evgen Hočevar Prodaja IBM, EATON, LENOVO DCG 00386 (0)1 5202 810 evgen.hocevar@alterna.si
Mateja Šešerko Prodaja IBM, EATON, LENOVO DCG 00386 (0)1 5202 856 mateja.seserko@alterna.si
       

Lexmark program

     
Maja Selan Vodja Lexmark programa 00386 (0)1 5202 828 maja.selan@alterna.si
Mitja Barle Prodaja Lexmark 00386 (0)1 5202 852 mitja.barle@alterna.si
       
       

Lenovo Program

     
Goran Kljajič Vodja Lenovo programa 00386 (0)1 5202 854 goran.kljajic@alterna.si
Boris Habula Prodaja Lenovo 00386 (0)1 5202 804 boris.habula@alterna.si
       

IBM software program

     
Nuša Movern Vodja IBM software programa 00386 (0)1 5202 832 nusa.movern@alterna.si
Anze Obadič Prodaja IBM software programa 00386 (0)1 5202 815 anze.obadic@alterna.si
Blaž Zdešar Predprodajna pomoč IBM software 00386 (0)1 5202 857 blaz.zdesar@alterna.si
       

LevelOne, Conceptronic, Equip, XYZ, Allocacoc program

     
Mitja Barle Prodaja DDC in XYZ 00386 (0)1 5202 852 mitja.barle@alterna.si
       

Spletna stran, Zimbra program

     
Blaž Zdešar Tehnična pomoč in prodaja 00386 (0)1 5202 857 blaz.zdesar@alterna.si
       

Logistika

     
Vida Ambrož Vodja logistike 00386 (0)1 5202 836 vida.ambroz@alterna.si
Jure Tušek Vodja skladišča 00386 (0)1 5202 834 jure.tusek@alterna.si
Bojan Bajd Vodja nabave 00386 (0)1 5202 808 bojan.bajd@alterna.si
Milka Mrvalj Nabava 00386 (0)1 5202 806 milka.mrvalj@alterna.si
Matjaž Šmauc Skladiščnik   matjaz.smauc@alterna.si

 

     
       

 

 

Druge povezave

 

NOVICE

DOSTAVA

MOŽNOST PLAČILA

VARSTVO PODATKOV

SPLOŠNI POGOJI

POSLOVNIK

Piškotki za analitiko
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Piškotki za komunikacijo na strani
Piškotki omogočajo prikaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
Piškotki za oglaševanje
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
Kaj so piškotki?