O NAS

 

Osnovna dejavnost družbe Alterna distribucije d.o.o. je distribucija računalniške in z njo povezane informacijske opreme, za zagotavljanje kakovostne, napredne in varne informacijske podpore pri uporabnikih. Poslujemo izključno preko svojih poslovnih partnerjev.

 

Smo strateško usmerjeno podjetje z fleksibilno ekipo, ki se nenehno izobražuje in sledi spremljanju trendov, tako na domačem trgu kot tudi na svetovni ravni. Z uspešno strategijo poslovanja, ki temelji na zanesljivosti, odzivnosti in osredotočenost na dejavnosti, ki ustvarjajo vrednost za naše stranke, smo si v očeh kupcev ustvarili dobro ime.

 

KJE SMO?

 

Dunajska cesta 151, 1000 Ljubljana

 

 

 

 

 

SPLOŠNE INFORMACIJE

 

Pravna oblika       družba z omejeno odgovornostjo
Sedež:      Dunajska cesta 151 , Ljubljana
Registracijska št. sodišča:             št. vložka: 2011/10427Ljubljana
Matična številka: 3932966
Osnovni kapital:  7.500 EUR
Direktor:  Nina Krajnc
Transakcijski račun:  IBAN: SI56 0700 0000 4097 370; Gorenjska banka d.d., Kranj; BIC: GORESI2X
   
Davčna št.:   SI90394780
Tel:    386-1-5202-800
Internet domača stran:         https://www.alterna.si
Delovni čas: 8.00 do 16.00 (ponedeljek –petek)
   

 

KONTAKT ZAPOSLENI

 

  Naziv v podjetju   E-mail
       

Vodstvo

     
Nina Krajnc Izvršna direktorica   nina.krajnc@alterna.si
       

Računovodstvo

     
Simona Kramžar Računovodkinja   simona.kramzar@alterna.si
       

Finance

    finance@alterna.si
       
       

IBM hardware program

     
       
Evgen Hočevar Prodaja IBM, EATON, LENOVO DCG   evgen.hocevar@alterna.si
Mateja Šešerko Prodaja IBM, EATON, LENOVO DCG   mateja.seserko@alterna.si
       

Lexmark program

     
Maja Selan Vodja Lexmark programa   maja.selan@alterna.si
Mitja Barle Prodaja Lexmark   mitja.barle@alterna.si
       

HPE program

 
     
Boštjan Kanduč Vodja HPE programa   bostjan.kanduc@alterna.si
Aleksander Kucler Prodaja HPE   aleksander.kucler@alterna.si
       

Lenovo Program

     
Tomaž Žvanut Vodja Lenovo programa   tomaz.zvanut@alterna.si
Boris Habula Prodaja Lenovo   boris.habula@alterna.si
Tadej Peternelj Prodaja Lenovo   tadej.peternelj@alterna.si
       

IBM software program

     
       
Dolores Volk Vodja IBM programske opreme   dolores.volk@alterna.si  
Anze Obadič Prodaja IBM software programa   anze.obadic@alterna.si
Blaž Zdešar Predprodajna pomoč IBM software   blaz.zdesar@alterna.si
       

LevelOne, Conceptronic, Equip, XYZ, Allocacoc program

     
Mitja Barle Prodaja DDC in XYZ   mitja.barle@alterna.si
       

Spletna stran, Zimbra program

     
Blaž Zdešar Tehnična pomoč in prodaja   blaz.zdesar@alterna.si
       

Sophos in Acronis program

     
Tim Tekavec prodaja Sophos in Acronis   tim.tekavec@alterna.si
       

Logistika

     
Vida Ambrož Vodja logistike   vida.ambroz@alterna.si
Jure Tušek Vodja skladišča   skladisce@alterna.si
Vesna Seljak Vodja nabave   vesna.seljak@alterna.si
Milka Mrvalj Nabava   milka.mrvalj@alterna.si
       
       

 

 

Druge povezave

 

NOVICE

DOSTAVA

MOŽNOST PLAČILA

VARSTVO PODATKOV

SPLOŠNI POGOJI

POSLOVNIK

Piškotki za analitiko
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Piškotki za komunikacijo na strani
Piškotki omogočajo prikaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
Piškotki za oglaševanje
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
Kaj so piškotki?