Media konverter RJ45 v SC

Media konverter RJ45 v SC

 

 

OEM:
4015867185155
Šifra:
FVT-2201
Stopnja davka
22 %
MPC z DDV:
70,86 €
Zaloga
Na zalogi
LevelOne

LevelOne media konverter, RJ45 v SC, Fast Ethernet, Single-Mode Fiber, 20km
FVT-2201 SMF SC media konverter pretvori mrežni priklop iz bakrenega v optični.
Značilnosti:
  • Prenese podatke iz 10/100BASE-TX baker na optični vmesnik.
  • Single-mode optična vlakna z SC konektorjem za prenos do 20 km.
  • Vgrajena tehnologija LFP (Link Fault Pass-through) (LLCF / LLR).
  • Krmiljenje toka IEEE 802.3x ščiti pred izgubo paketov in omogoča zanesljiv prenos podatkov.
  • DIP stikalo za prilagojene konfiguracije.
  • Podpira prenos velikih paketov do 1,6 KB.
  • Temperaturno območje: -10°C do 55°C.



Uradna spletna stran: POVEZAVA
Specifikacije: POVEZAVA
Blagovna znamka
LevelOne
Pretvornik
RJ-45 v SMF SC
Hitrost
100 Mbps

Sorodni izdelki

    Piškotki za analitiko
    Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
    Piškotki za družabna omrežja
    Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
    Piškotki za komunikacijo na strani
    Piškotki omogočajo prikaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
    Piškotki za oglaševanje
    So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
    Kaj so piškotki?