Media pretvornik RJ45 v SC

 

 

OEM:
4015867185162
Šifra:
GVT-2001
Stopnja davka
22 %
MPC z DDV:
140,24 €
Zaloga
Ni na zalogi
LevelOne
Obvesti me ko bo izdelek na zalogi:

LevelOne GVT-2001 MMF SC medijski pretvornik nam omogoča, da pretvorimo signal, ki prihaja po bakrenem vodniku v
optični signal. Uporablja se pri premagovanju velikih razdalj, ki jih omogoča optični kabel. Na koncu optični kabelzaključimo s pretvornikom, kjer potem lahko povežemo LAN kabel na vašo mrežno napravo.
Značilnosti:
  • Pretvori 10/100/1000Base-T v 1000Base-SX Multi-mode
  • do razdalje 550m
  • Veliki bloki 9K za povečane hitrosti prenosa podatkov
  • Krmiljenje toka IEEE 802.3x ščiti pred izgubo paketov in omogoča zanesljiv prenos podatkov



Uradna spletna stran: POVEZAVA
Specifikacije: POVEZAVA
Blagovna znamka
LevelOne
Pretvornik
RJ-45 v MMF SC
Hitrost
1 Gbps

Sorodni izdelki

    Piškotki za analitiko
    Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
    Piškotki za družabna omrežja
    Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
    Piškotki za komunikacijo na strani
    Piškotki omogočajo prikaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
    Piškotki za oglaševanje
    So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
    Kaj so piškotki?