Ind. media konverter RJ45 v SC

 

 

OEM:
4015867184073
Šifra:
IEC-2001
Stopnja davka
22 %
MPC z DDV:
590,48 €
Zaloga
Ni na zalogi
LevelOne
Obvesti me ko bo izdelek na zalogi:

LevelOne industrijski media pretvornik, RJ45 v SC, Gigabit, Multi-Mode Fiber, 550m, -40°C do 85°C

Značilnosti:
  • Skladen z NEMA TS1/TS2 opremo za nadzor prometa.
  • Ustreza IEC61000-6-2 za industrijsko okolje.
  • 1000Base-SX multi-mode optična vlakna za povezavo do 550m.
  • Konfiguracija DIP stikala za »Link-Fault-Pass-Through« ''link down'' alarm, hitrost in način dupleksa.
  • 1000Mbps full-duplex, 10/100Mbps full/half-duplex, auto-negotiation, auto-MDI/MDIX.
  • Alarm pri izpadu napajanja in povezave vrat, relejni izhod.
  • Temperaturno območje: -40°C do 85°C.
  • IP30 aluminijasto ohišje.



Uradna spletna stran: POVEZAVA
Specifikacije: POVEZAVA
Blagovna znamka
LevelOne
Pretvornik
RJ-45 v MMF SC
Hitrost
1 Gbps

Sorodni izdelki

    Piškotki za analitiko
    Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
    Piškotki za družabna omrežja
    Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
    Piškotki za komunikacijo na strani
    Piškotki omogočajo prikaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
    Piškotki za oglaševanje
    So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
    Kaj so piškotki?