10/100BASE-TX to 100BASE-LX

 

 

OEM:
4015867160183
Šifra:
FVS-3120
Stopnja davka
22 %
MPC z DDV:
236,19 €
Zaloga
Ni na zalogi
LevelOne
Obvesti me ko bo izdelek na zalogi:

LevelOne media pretvornik, RJ45 v SC, upravljani, hitri Ethernet, Single-Mode optika, 20km
Web Smart media konverter FVS-3120 je namenjen pretvorbi med 10/100BASE-TX in 100BASE-LX SMF SC Ethernet.
Značilnosti:
  • Podprto HTTP upravljanje z nadgradnjo sistemske programske opreme na daljavo.
  • Podprta protokola ICMP in ARP.
  • DHCP klient za enostavno nastavitev IP naslova.
  • Podprt LLR (Link Loss Return).
  • Podprta IEEE 802.1Q VLAN and Double VLAN (Q-in-Q).
  • Podpora 802.3x kontrole toka za preprečevanje izgube podatkov (s kontrolo nalaganja toka naprave).



Uradna spletna stran: POVEZAVA
Specifikacije: POVEZAVA
Blagovna znamka
LevelOne
Pretvornik
RJ-45 v SMF SC
Hitrost
100 Mbps

Sorodni izdelki

    Piškotki za analitiko
    Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
    Piškotki za družabna omrežja
    Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
    Piškotki za komunikacijo na strani
    Piškotki omogočajo prikaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
    Piškotki za oglaševanje
    So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
    Kaj so piškotki?