Ind. media konverter RJ45 v SC

 

 

OEM:
4015867183922
Šifra:
IEC-1140
Stopnja davka
22 %
MPC z DDV:
354,29 €
Zaloga
Ni na zalogi
LevelOne
Obvesti me ko bo izdelek na zalogi:

LevelOne industrijski media pretvornik, RJ45 v SC, Fast Ethernet, Single-Mode Fiber, 40km, -10°C do 60°C
Značilnosti:
  • 1-port 10/100Base-TX plus 1-port 100Base-FX.
  • 100Base-FX single-mode optična vlakna za povezavo do 40 km.
  • Temperaturno območje: -20°C do 70°C.
  • 10/100Mbps, full/half-duplex, auto-negotiation, auto-MDI/MDIX.
  • Podpora napajanja od 12 do 48V DC.
  • Ustreza IEC61000-6-2 za industrijsko okolje.
  • 484K bitni buffer memory.
  • Omogoča DIN-rail namestitev.



Uradna spletna stran: POVEZAVA
Specifikacije: POVEZAVA
Blagovna znamka
LevelOne
Pretvornik
RJ-45 v SMF SC
Hitrost
100 Mbps

Sorodni izdelki

    Piškotki za analitiko
    Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
    Piškotki za družabna omrežja
    Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
    Piškotki za komunikacijo na strani
    Piškotki omogočajo prikaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
    Piškotki za oglaševanje
    So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
    Kaj so piškotki?