Media konverter RJ45 v SFP

 

 

OEM:
4015867195628
Šifra:
GVM-1000
Stopnja davka
22 %
MPC z DDV:
209,90 €
Zaloga
Ni na zalogi
LevelOne
Obvesti me ko bo izdelek na zalogi:

LevelOne media konverter RJ45 v SFP, upravljani, Gigabit
Značilnosti:
  • Krmiljenje toka IEEE 802.3x ščiti pred izgubo paketov in omogoča zanesljiv prenos podatkov.
  • Multi-mode optična vlakna z SC konektorjem za prenos do 500m.
  • Podpira VLAN (tag-based, Q-in-Q).
  • Web-based in SNMP upravljanje.
  • Podpira operacijske, administracijske in vzdrževalne (OAM) mehanizme.
  • Vgrajena tehnologija LFP (Link Fault Pass-through) (LLCF / LLR).



Uradna spletna stran: POVEZAVA
Specifikacije: POVEZAVA
Blagovna znamka
LevelOne
Pretvornik
RJ-45 v SFP
Hitrost
1 Gbps

Sorodni izdelki

    Piškotki za analitiko
    Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
    Piškotki za družabna omrežja
    Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
    Piškotki za komunikacijo na strani
    Piškotki omogočajo prikaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
    Piškotki za oglaševanje
    So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
    Kaj so piškotki?