Media pretvornik RJ45 v SC

 

 

OEM:
4015867195529
Šifra:
FVM-1101
Stopnja davka
22 %
MPC z DDV:
279,90 €
Zaloga
Ni na zalogi
LevelOne
Obvesti me ko bo izdelek na zalogi:

LevelOne media pretvornik, RJ45 v SC, upravljani, hitri Ethernet, Multi-Mode vlakna.
FVM-1101 je daljinski upravljani hitri Ethernet optični media pretvornik z OAM funkcijami. Pretvori lahko Ethernet
signal med 10/100Base-Tx in 100Base-FX. Podpira tako pol-duplex in full-duplex operacije in različne optične opcije.
Multi-mode, 2km media konverter.
Značilnosti:
  • Multi-mode vlakna z SC konektorjem za prenos do 2 km.
  • Podpira operacijske, administracijske in vzdrževalne (OAM) mehanizme.
  • Podpira VLAN (tag-based, Q-in-Q).
  • Web-based in SNMP upravljanje.
  • Vgrajena tehnologija LFP (Link Fault Pass-through) (LLCF / LLR).
  • Krmiljenje toka IEEE 802.3x ščiti pred izgubo paketov in omogoča zanesljiv prenos podatkov.




Uradna spletna stran: POVEZAVA
Specifikacije: POVEZAVA
Blagovna znamka
LevelOne
Pretvornik
RJ-45 v MMF SC
Hitrost
100 Mbps

Sorodni izdelki

    Piškotki za analitiko
    Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
    Piškotki za družabna omrežja
    Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
    Piškotki za komunikacijo na strani
    Piškotki omogočajo prikaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
    Piškotki za oglaševanje
    So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
    Kaj so piškotki?