Optični kabel LC/LC 3m Single

Optični kabel LC/LC 3m Single

 

 

OEM:
4015867175033
Šifra:
254433
Stopnja davka
22 %
MPC z DDV:
8,54 €
Zaloga
Na zalogi
Equip
Equip

Equip optični kable LC/LC je narejen iz najbolj kvalitetnih materialov, ki nam zagotavljajo visoke hitrosti in breznapak pri prenosu.
Značilnosti:
  • Dolžina kabla: 3m
  • Priključek: LC/LC
  • Single mode, rumene barve
  • brez halogena



Uradna spletna stran: POVEZAVA
Specifikacije: POVEZAVA
Blagovna znamka
Equip

Sorodni izdelki

    Piškotki za analitiko
    Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
    Piškotki za družabna omrežja
    Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
    Piškotki za komunikacijo na strani
    Piškotki omogočajo prikaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
    Piškotki za oglaševanje
    So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
    Kaj so piškotki?